Na pewno niejednokrotnie znalazłyście się w sytuacji, kiedy pomiędzy myciami wasze włosy przestały już wyglądaćświeżo i nieskazitelnie, a przed wami ważne spotkanie. Brakuje czasu, żeby umyć włosy, nie raz nie ma w pobliżu wody, dzięki której mogłybyście odświeżyć waszą fryzurę.
Katastrofa? Skądże! Jest już na to rozwiązanie.
Miej zawsze przy sobie suchy szampon Cameleo!
Dlaczego jest aż tak dobry?
suchy

1. Odświeża fryzurę
Do jego stosowania nie potrzebujesz ani kropli wody. Wystarczy buteleczka szamponu, który po zaaplikowaniu na włosy odświeży fryzurę usuwając z nich nadmiar sebum. Wszystko w bardzo prosty i wygodny sposób. Fryzura jest błyskawicznie odświeżona, wystarczy jedynie kilka minut. Po zastosowaniu włosy są lekkie, świeże i podniesione u nasady! Koniec z uczuciem dyskomfortu na głowie. Dodatkowym atutem jest to, że posiada piękny zapach, co sprawia, że po użyciu włosy będą nie tylko doskonale wyglądać, ale i pięknie pachnieć.

2. Nie zawiera sztucznych składników
Dzięki specjalnej formule suchy szampon Cameleo nie obciąża włosów. Nie zawiera w swoim składzie parabenów, silikonów ani sztucznych składników, które mogą doprowadzić do zniszczenia włosów i pogorszenia ich kondycji.
natural

3. Banalnie prosty w użyciu

Szampon jest niezwykle prosty w użyciu. Wystarczy wstrząsnąć kilka razy opakowanie, spryskać włosy z odległości 20 cm, a następnie wetrzeć we włosy, aby przywrócić im świeżość i nieskazitelny wygląd. Po użyciu nie pozostawia po sobie żadnych śladów. Szampon nadaje się do każdego rodzaju włosów.

Dodatkowym atutem szamponu jest to, że można zakupić go w dwóch rozmiarach. Butelka 200 ml doskonale nada się na dłuższe wyjazdy, można zapakować ją do walizki i stosować przez długi czas. Mniejsza buteleczka, mieszcząca w sobie 50 ml szamponu, świetnie sprawdzi się przy krótkich wyjazdach. Bez problemu zmieści się nawet w niewielkiej, damskiej torebce.

Wygodny, szybki, dający świetne efekty – czy nie tego właśnie potrzebują nasze włosy w awaryjnych sytuacjach?